Послуги фотошопу, слайд-шоу KorAndr

 

Умови замовлення
Якщо це костюми, то під кожним фото є особистий номер. Наприклад, малюки - при відкривані цього альбому з,являться фото і под ними номер м-1, м-2 ... м-12 то це і є номери для замовлення. Після вибору номеру  Ви можете зробити замовлення відпривити лист з номерами замовлення на foto.korandr@gmail.com. В листі також повинні бути вкладенні фото з зображенням обличь які потрібно всавити в даний костюм, а також залишити номер мобільного телефону. Для отримання якісного результату потрібно декілька фото (2-6 фото).

 

      Якщо це червоні очі, заміна кольору очей, покращення якості фото, корекція обличчя і т.д., тоді відправляєте лист на почту foto.korandr@gmail.com де вказується вид послуги і робите вкладку фото яку треба обробити данним видом послуги, а також вказуєте номер мобільного телефону.

 

      Після обробки фото Вам на e-mail прийде зразок. Після згоди з зразком Вам потрібно буде зробити оплату, поки на картку Приват банку № 5168 7572 9875 7644 Короткий А.Г. Після отримання коштів Вам відправиться оригінал опрацьованої фото. 

 

        Якщо Ви замовляєте слайд шоу, то процедура замовлення така:

           - вибираєте проект який Вам сподобався тут.

           - відправляєте фото на foto.korandr@gmail.com, Нова Поша, УкрПошта, де вказуєте № проекту і кількісь фото, Ваш контактний телефон. Проекти можна обеднувати один з одним, міняти текст і музичні композиціїї на ваш вибір.

           - після виконанних робіт Вам буде пропонований короткий кліп Вашого проекту, після згоди Ви робите оплату на картку Приват Банку, після оплати Вам відправляється оригінал слайд шоу (на флешку, на ДВД диск чи мультимедійний файл).

           - більш детально за телефоном 0974698226 Андрій.


        Термін виконання робіт від 2 до 20 днів в залежності від складності і черги

 

      Також приймаються замовлення через УкрПошта, Нова Пошта але отримання і відправка замовлень за рахунок замовника.

 

Ціни на види робіт можливо дізнатися тутОбновлен 13 июн 2016. Создан 31 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником